Jesteśmy firmą, która zajmuje się następującymi aspektami:

  • Zatrudnienie – pomagamy w znalezieniu optymalnych stanowisk dla specjalistów z różnych dziedzin.
  • Kompleksowe rozwiązania i wysokiej jakości dobór kadr dla firm.
  • Nasz zespół to połączenie wiedzy oraz niezawodności polskiego biznesu: jurysdykcja oraz księgowość z wieloletnim doświadczeniem osób z Ukrainy.
  • Zatrudnienie – pomagamy w znalezieniu optymalnych stanowisk dla specjalistów z różnych dziedzin.
  • Współpracujemy z rynkiem Ukrainy, Białorusi, Mołdawii, Uzbekistanu, Kirgistanu, Tadżykistanu i Gruzji.
  • Dzięki temu zawsze uwzględniamy konkretne cele, zadania i potrzeby firmy oferującej pracę, aby w krótkim czasie zapewnić jej niezbędny personel. Zaufaj naszym specjalistom, Twój sukces i rozwój stanie się naszym celem.

Agencja pracy tymczasowej EKSOI – firma świadcząca usługi zatrudnienia, doboru i najmu personelu.
W trudnych czasach deficytu wykwalifikowanych specjalistów oraz personelu pracującego polsko-ukraińska firma EKSOI Sp. z o.o. oferuje swoje usługi w sferze rozwiązań biznesowych, zwłaszcza przy zatrudnieniu obcokrajowców na potrzeby pracodawców z Unii Europejskiej. Oferujemy rozwiązania kadrowe dla przemysłu samochodowego, biznesu hotelarskiego i restauracyjnego, przedsiębiorstw produkcyjnych, gospodarstw rolnych i cieplarnianych, przedsiębiorstw budowlanych, przemysłu lekkiego i firm logistycznych.

Posiadamy bazę wykwalifikowanego personelu, a także specjalistów takich jak farmerzy, spawacze, ślusarze, elektrycy, szlifierzy, pracownicy magazynowi, pracownicy z doświadczeniem pracy w przemyśle spożywczym, kucharze, kelnerzy, sprzątaczki, pracownicy przemysłu samochodowego, a także pracownicy niewykwalifikowani. Realizujemy różnorodne projekty, m. in. dobór i najem pracowników seryjnych, a także kadr kierowniczych i personelu zarządzającego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma EKSOI Sp. z o.o. może spełniać nawet największe wymagania i zapewnić liczbę niezbędnych pracowników. Jakość świadczonych przez nas usług jest wysoka, o czym świadczy zadowolenie klientów.

Biura naszej firmy znajdują się w Polsce, dysponujemy też ponad dziesięcioma agencjami na terenie Ukrainy, a także w Środkowej Azji i Mołdawii.
Oferujemy naszym klientom nowoczesne rozwiązania w zakresie doboru i leasingu pracowników. Zaletą takiego modelu jest uwzględnienie przez EKSOI Sp. z o.o. wszystkich trudności i biurokratycznych zobowiązań związanych z legalizacją, zatrudnieniem, zakwaterowaniem, ewidencją, opodatkowaniem, rozliczeniami z pracownikami oraz świadczeniami socjalnymi.
Brak personelu stanowi poważny problem dla większości polskich pracodawców. Pracownicy z Ukrainy i Białorusi to wysoce zmotywowani kandydaci z dużą wydajnością i determinacją, co związane jest z wielokrotnym wzrostem wynagrodzenia, jakości życia oraz perspektyw.